fbpx

Kontaktujte nás

+421 907 733 538

Prenčov 155,
969 73 Prenčov

Často kladené otázky

sukelent design logo_transparent

V zásade na žívé kvety sa vzťahuje záručná doba 48 hodín. Ale ak sa budete o svoje Sukulenty príkladne starať, tak vám budú slúžiť veľa rokov.

Áno, samozrejme. Radi zostavíme aranžmán, prípadne flowerbox na mieru. Záleží len na tom, či máme všetko potrebné na sklade. Samozrejme je možné potrebné produkty objednať, ale v tom prípade sa žiaľ predĺži doba dodania aranžmánu.

Ceny v našom e-shope sú finálne a za balné u nás zákazník nedopláca vôbec nič. Jediný poplatok navyše k Vašej objednávke je poplatok za prepravu, ktorú môžete mať taktiež zadarmo pri objednávke nad 100 €.

Jednou vetou… Ručne a s láskou. 🙂

Aranžujeme výhradne z veľmi kvalitných produktov. Používame iba prírodné produkty, niektoré zo sušiny, iné dopĺňame stabilizovanými doplnkami.

Samozrejme, že áno. U nás v Sukulent Design robíme všetko pre to aby sme potešili zákazníka aj obdarovaného.

Áno, svadobný dizajn je pre nás zo všetkého naj… Zhotovíme a dopravíme na miesto určenia svadobnú výzdobu na mieru z našich sukulentov, ktorú vieme doplniť aj o svadobné sukulentné kytice. Sukulenty na svadby a iné akcie je možné aj prenajať. Viac o prenájme sukulentov tu.

Pokiaľ si objendáte produkt, ktorý je skladom, tak sa môžete zo svojho sukulentu tešiť už do 48 hodín. Produkty expedujeme hneď bez zbytočného čakania. Pokiaľ niečo ale nemáme skladom, tak si dohodneme podmienky osobne.

Za doručenie sukulentu pred vaše dvere účtujeme jednotnú cenu 5 € v rámci Slovenskej republiky a 10 € v rámci Českej republiky. Ak však urobíte objednávku nad 100 € (vrátane), tak máte dopravu úplne zadarmo.

Samozrejme… Všetky naše produkty je možné vyzdvihnúť osobne na adrese: Prenčov 155, 969 73 Prenčov. Pre osobný odber je však nutná platba vopred na náš účet.

Firma Sukulent Dizajn zabezpečuje prenájom a starostlivosť o sukulenty. Táto služba na Slovenskom trhu nemá obdobu. Stačí vytvoriť objednávku a my sa postaráme o zvyšok. Viac o prenájme sukulentov v našom článku.

Jednoducho. Stačí vytovriť objednávku v minimálnej hodnote 100 € a poplatky spojené s prepravou máte na nás.

Prepravu sukulentov zabezpečujeme pomocou špeciálnej služby od Slovenskej pošty. Všetky aranžmány sú prepravované v špeciálnych boxoch, aby bola zabezpečená doprava ku vám domov v 100 % stave.

Svadobná kytica zo sukulentov vydrží bez vody naozaj dlho, takže nevesta sa nemusí báť, že by jej počas obratu, alebo slávnosti zvädla. Kytica vydrží čerstvá dlhšie ako účastníci svadobnej hostiny. A čo je najlepšie… Sukulenty z kytice si môžete následne vysadiť doma v záhradke a tešiť sa z nich ešte veľa rokov.

Kontakt

Odber noviniek

Vaša emailová adresa slúži výhradne na komunikáciu s firmou SUKULENT DESIGN s.r.o. (nebude poskytnutá tretím stranám).
Viac infomácií ohľadne ochrany osobných údajov nájdete tu.